Módní bude na jaře 2015 minimalismus

Módní bude na jaře 2015 minimalismus

Zařaďte minimalismus do vaší šperkovnice

Francie je módní velmoc již po staletí. U nás se začaly nosit drobné šperky teprve nedávno ve Francii je to hit skoro 7 let. Na módních veletrzích se to drobnými šperky jen hemžilo. Teprve minulý rok se trend minimalistických šperků dostal do České republiky. V současné době je už i u nás k dispozici velké množství drobných šperků, jako jsou, prstýnky, řetízky či náramky a to v různých cenových kategoriích a různé kvalitě. V různých komerčních konfekcí si můžete zakoupit sadu hned několika náramků i do sto koruny. Menší výrobci se snaží vyrábět originál, za který si zákazník samozřejmě připlatí, ale rozhodně bude originální. Šperky jsou primárně určeny k nošení a to po celý den, měly by se stát vaší součástí a doplňovat vaši image.
Pokud milujete bižuterii a šperky, tento trend si rozhodně zamilujete. Perfektně tenké a zdánlivě nenápadné náramky a náhrdelníky si oblíbíte. Tyto náramky se hodní naprosto ke všemu, i když jste ryze sportovní tým, nebo jste elegantní žena a chcete doplňky k šatům.
Minulé léto byl trend udán úplně jiným stylem. Ano v České republice je vše trochu opožděné a velké masivní náhrdelníky s velkými kameny, květinovými a korálkovými vzory se objevují v regálech obchodů i letos, i když to byl trend minulých let. Pokud máte tyto kousky ve své šperkovnici nezoufejte. Široké kovové náramky v bohémském stylu se dají klidně doplnit o tenký minimalistický náramek, který dodá nový nádech.

Které barvy na jaře nosit

Toto jaro definitivně “pofrčí” žlutá a oranžová. Žlutá a oranžová barva jsou velice pozitivně nabité barvy, které symbolizují jaro. Pokud chcete být opravdu trendy, zařaďte do svého šatníku meruňkový odstín oranžové nebo oslnivou kanárkově žlutou.
Žlutá barva je nejjasnější teplou barvou vůbec. Co spoustu lidí netuší, žlutá je barvou moudrosti a podporuje myšlení. Působí povzbuzujícím a veselým dojmem. Pozor sytě  žlutá barva sluší více ženám s tmavými vlasy, hnědýma očima a olivovou pletí.
Oranžová barva je symbolem optimismu, radosti a mládí. Meruňková barva je vhodná pro ženy se světlou pletí, blond nebo světle hnědými vlasy. Pokud chcete být trendy od hlavy až k patě, jako první si pořiďte lehoučký meruňkový kabátek nebo nepřehlédnutelné žluté šaty. Ve vašem šatníku by letos rozhodně neměla chybět romantická sukně, padnoucí top nebo elegantní halenka, to vše samozřejmě ve zmiňovaných barvách.
Pokud nejste fanoušek pastelových barev a raději nějaké to přebytečné kilo rády schováte v oblečení tmavých barev, barvy vezměte na milost. Barvy do svého šatníku přidejte v podobě barevných sandálů, kabelky či šály. Ze smutného a tmavého outfitu tak vykouzlíte zbrusu nový jarní model.