O mně

Co dělá to, čím jsme? Určitě to je z největší míry naše povaha, avšak jak působíme na lidi z velké části ovlivňuje i náš zevnějšek a o ten se musíme starat. Tím rozhodně nemyslím, že musí všechny ženy vypadat jako panenky Barbie. Každá žena je jiná a každé sluší něco jiného. Ideál krásy podle mého názoru neexistuje. To jak jedné z nás sluší vlasy kudrnaté neznamená, že budou slušet i té druhé. Podle mého názoru se ženy v dnešní době snaží přiblížit určitému komerčnímu ideálu krásy, který je nám neustále podstrkován ze strany módního průmyslu. Nemusíme být vyhublé s umělými prsy, abychom někoho zaujaly, ale mastné vlasy a okousané nehty také nejsou to pravé ořechové. Je nutné najít určitý kompromis a starat se i o svůj zevnějšek.

Co dělám?

Ráda dělám věci s úsměvem a nejlépe, co to jde. Jdu do každé akce naplno a nebojím se  žádné výzvy. Jsem mladá studentka ekonomické fakulty a pocházím z Brna. Mezi mé koníčky patří móda, sport a také psaní. Proto jsem vytvořila tuto stránku, chci publikovat zajímavé články nejen na téma fashion, ale přinášet vám různé zajímavosti z celého světa. Chtěla bych se s vámi taky podělit o nejrůznější rady, jak být krásná podle toho jak to cítíte vy samy a ne, jak to vnímá okolí. Prvním krokem k tomu, aby byla žena sebevědomá je, mít ráda sama sebe a milovat na svém těle vše včetně nedostatků, kterými se odlišujeme od ostatních.
Doufám, že se vám bude moje stránka líbit a získáte zde nějaké zajímavé informace a rady, které vám ulehčí život. Já se snažím o své tělo starat jak po duševní stránce, fyzické stránce, tak i o svůj zevnějšek. Neříkám, že to není někdy náročné, ale člověk si musí zvolit, jaké jsou jeho priority. Přeji hezké počtení.